Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmemiz

Ticari Bilgiler

Vergi No: 4680440534 Vergi Dairesi: Bursa/Çekirge Websitesi

Çağrı Merkezi

0850 380 0020

Mesai Saatleri: 10.00 - 00.00

WhatsApp: Tıklayınız
Sözleşmenin Konusu Ve Süresi

Bilgi alma ve verme zorunluluğu ancak kayıt olurken geçerlidir.

TS3Kiralama, müşterilerinden aldığı her bilgiyi saklayacağını ve yasal bir zorunluluk olmadıkça paylaşmayacağının garantisini vermektedir.

TS3Kiralama'ya kayıt olurken, ödeme yaparken, hizmet kullanırken bizlere ulaşan tüm bilgiler kapalı devre diskler üzerinde saklanmakta olup, veri tabanlarımızda bulunan bilgilere erişim mümkün değildir. Bunun haricinde hack, sızma gibi durumlarda TS3Kiralama yasal sorumluluk altında değildir ve yasal sorumluluk altında tutulamaz.

Sistemlerimizde, bilginin kaybını, değiştirilmesini, kopyalanmasını veya dağıtılmasını önlemek amacıyla güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Sitemiz üzerindeki alış-verişlerinizde, PayTR ve Shopier firmalarının sağladığı 256 Bit SSL güvencesiyle ödeme alınmaktadır. Bu bilgiler bizlerde saklanmamaktadır. Bizlerin sizlere ait kart bilgisi, kart şifresi vs. gibi bilgilere erişimi bulunmamaktadır.

TeamSpeak 3 sunucularında başka yere yönlendirme yapmak, TeamSpek 3 sunucuları üzerinden de firmayı kötülemek ve teamspeak 3 sunucularında farkı firmaların reklamının yapılması veya site linkinin bulundurulması kesinlikle yasaktır.

Sunucularımızda barındırılan içeriklerde herhangi bir telif/tescil hakkına aykırı tutumlar sergilemek yasaktır.

Eğer TS3Kiralama'dan satın alınan hizmetlerde bu gibi içeriklerin barındırıldığını düşünüyorsanız veya telif hakkı sahibiyseniz info@hostingevim.com adresine e-posta göndererek şikayette bulunabilirsiniz.

Hizmetlerimizi kullanarak barındırılan tüm içeriklerden kullanıcı sorumludur ve herhangi bir durumda TS3Kiralama hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Oluşabilecek herhangi bir yasal süreçte kullanıcı, TS3Kiralama'nin tüm maddi/manevi zararalarını karşılamakla yükümlüdür.

TS3Kiralama sunucularında kullanıcı tarafından barındırılan herhangi bir içeriğin TS3Kiralama'a ve hizmetlerine zarar vermesi durumunda kullanıcı, oluşabilecek tüm maddi/manevi zararı karşılamakla yükümlüdür.